Kapıda Ödeme 🛒 | Tüm Dünya'ya Teslimat 🚀 | Sektörde 25. YIL 🧿
2500 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargo Ücretsiz! (Satışlarımız Toptan Olup En Az Alım 500 TL) 2500 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargo Ücretsiz! (Satışlarımız Toptan Olup En Az Alım 500 TL) 2500 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargo Ücretsiz! (Satışlarımız Toptan Olup En Az Alım 500 TL) 2500 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargo Ücretsiz! (Satışlarımız Toptan Olup En Az Alım 500 TL)
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Levidor Blue Jakarlı Şal

Levidor Blue Jakarlı Şal: Göz Alıcı Mavinin Büyüsü Denizin derin maviliklerinden ilham alan Levidor Blue Jakarlı Şal, sofistike tasarımıyla her kombininize eşsiz bir zarafet katıyor. Levidor’un özgün jakar dokuma teknikleriyle üretilen bu şal, kalite ve estetiği bir arada sunuyor. Kalite ve Konforun Buluşması Levidor Blue Jakarlı Şallar, yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Yumuşak dokusu ve hafifliği ile gün boyu konfor sunan bu şallar, her mevsim rahatlıkla kullanılabilir. Renk ve Desen Çeşitliliği Zengin mavi tonları ve desen seçenekleriyle her zevke hitap eden Levidor Blue Jakarlı Şallar, gardırobunuzun en çarpıcı parçası olmaya aday. Her bir renk tonu, farklı tarzlara uyum sağlayacak şekilde özenle seçilmiştir.
Levidor Blue Jakarlı Şal: Göz Alıcı Mavinin Büyüsü

Denizin derin maviliklerinden ilham alan Levidor Blue Jakarlı Şal, sofistike tasarımıyla her kombininize eşsiz bir zarafet katıyor. Levidor’un özgün jakar dokuma teknikleriyle üretilen bu şal, kalite ve estetiği bir arada sunuyor.

Kalite ve Konforun Buluşması Levidor Blue Jakarlı Şallar, yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Yumuşak dokusu ve hafifliği ile gün boyu konfor sunan bu şallar, her mevsim rahatlıkla kullanılabilir.

Renk ve Desen Çeşitliliği Zengin mavi tonları ve desen seçenekleriyle her zevke hitap eden Levidor Blue Jakarlı Şallar, gardırobunuzun en çarpıcı parçası olmaya aday. Her bir renk tonu, farklı tarzlara uyum sağlayacak şekilde özenle seçilmiştir.
WhatsApp'tan mesaj gönder.
Yükleniyor...