headerinfo

TESLİMAT KOŞULLARI

 

Sipariş ettiğiniz ürünler anlaşmalı olduğumuz "PTT KARGO" ve ''Sürat Kargo'' firması ile adresinize teslim edilir.


Siparişleriniz En geç 96 saat içerisinde fakat yine de elimizden geldiği kadarı ile

Hafta içi 14.00, Cumartesi 10.00'ye kadar verdiğiniz tüm siparişleriniz "AYNI GÜN" içerisinde kargoya verilir. Cumartesi 10.00'den sonra ve Pazar günü verilen siparişler "Pazartesi" günü işleme alınır. Resmi tatillerde verilen siparişler, tatil sonrası ilk iş günü işleme alınır. Teslimat süresi teslimat adresine göre değişkenlik gösterebilmektedir.


NOT: Teslimat istediğiniz adrese, kargo firmasının teslimat günü, haftanın belirli günleri ise, teslimatınız kargo firmasının teslimat yapacağı gün olacaktır.

 

NOT:Kampanya dönemlerinde kargoya teslim sürelerinde geçikmeler yaşanabilir. Kampanya dönemlerinde siparişinizin kargoya verilme süresi 2-5 iş günü olarak değişebilmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Size ulaşan paketi lütfen kargo görevlisinin yanında açınız ve kontrol ediniz.(Kapıda Ödeli siparişlerde siparişin ödemesi yapılmadan kargo görevlisi açılmasına izin vermez. Ödeme işleminden sonra paketinizi açıp kontrol edebilirsiniz.) Paket içerisindeki ürünün veya ürünlerin taşımadan kaynaklı bir hasara uğrayıp uğramadığını ve ürünlerin tam olup olmadığını kontrol ediniz. Taşıma nedeni ile oluşmuş bir hasar (kırık, çatlak, ezik, çizik vb. vd.) tespit ederseniz hemen o an kargo görevlisine durumu bildiriniz ve mutlaka ürünün kargo taşıması nedeni ile hasarlı olarak size ulaştırıldığına dair tutanak tutturunuz.

 

 

Sonrasında durumu [email protected] mail Destek Birimimize bildiriniz. Destek birimimiz ürün hakkında iade veya değişim işlemini başlatabilmek amacı ile sizden mutlaka bu tutanağı isteyecektir. Kargo tutanağının iletilmemesi halinde iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır bu nedenle hasarlı ürünler hakkında mutlaka paketi teslim alırken kargo görevlisine tutanak tutturmanız gerekmektedir, aksi takdirde ürünlerin kargodan size hasarlı ulaştırılması nedeniyle ürünlerde bir iade veya değişim durumu söz konusu olmayacaktır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR