Kapıda Ödeme 🛒 | Tüm Dünya'ya Teslimat 🚀 | Sektörde 25. YIL 🧿
1990 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargo Ücretsiz! (Satışlarımız Toptan Olup En Az Alım 500 TL) 1990 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargo Ücretsiz! (Satışlarımız Toptan Olup En Az Alım 500 TL) 1990 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargo Ücretsiz! (Satışlarımız Toptan Olup En Az Alım 500 TL) 1990 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargo Ücretsiz! (Satışlarımız Toptan Olup En Az Alım 500 TL)

Parlaklık veren Günlük Nemlendirici 50 ml

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Ne Zaman ve Nasıl Kullanılmalıdır? Sabahları, yüz temizleme jeli, tonik ve serum sonrası cildinize uygulayın.

 Daha aydınlık bir görünüm kazanmanıza yardımcı yardımcı özelliğe sahip nemlendirici losyon.Cildinizin,makyajsız halde bile aydınlık görünmesine yardımcı olur.

Yalnızca 7 günde çizgilerin kırışıklıkların görünümünün azalmasına yardımcı olur.

Cildin yalnızca 7 günde daha parlak,daha yumuşak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olduğu klinik olarak test edilmiştir.

Cildin nemini 8 saat süreyle 2 katına çıkardığı klinik olarak gözlemlenmiştir.

Bütün cilt türlerinde istenilen etkileri göstermektedir.

Cildinizin taze ve yumuşacık görünmesini istediğinizde yada sadece hafif bir nemlendirme istediğinizde bu ürünü tercih edebilirsiniz.

İlave paraben içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Özel olarak formüle edilmiş içeriğinde;B3 vitamini,C ve E vitaminleri ve Aloe Vera,ayçiçek çekirdeği yağı,Spilanthes Acmella çiçeği yağı,Avusturalya Fındığı yağı ve susam çekirdeği yağı bulunmaktadır.

* Deneklerin tamamı 7 günde cilt pürüzsüzlüğü,yumuşaklığı ve parlaklığında gelişim göstermiştir.Deneklerin %97'sinin cilt ışıldaması ve aydınlanmasında gelişim gözlemlenmiştir.

** Kullanımdan 8 saat sonra deneklerin cildindeki nem oranı test edilmiştir.Deneklerin tamamının cildinin nem oranının ilk ölçülen değerlerinin 2 katına çıktığı gözlemlenmiştir.

0,7 ve 42 günlük süreçlerde 30 denek üzerinde cilt sertliği Visioscan tarafından test edilmiştir.

 *** Denekler,2, 4 ve 7 günlük süreçlerle uzmanlar tarafından gözlemlenerek test edilmiştir.Deneklerin %96'sının cildinde 7 günde,pürüzsüzlük,güzel ,yumuşaklık,ışıldama ve aydınlanma alanlarında gelişim gözlemlenmiştir.Deneklerin %93'ünün 7 günde cilt parlaklığında gelişim gözlemlenmiştir.

 

Daha aydınlık bir görünüm kazanmanıza yardımcı özelliğe sahip nemlendirici losyon. Cildizin, makyajsız halde bile aydınlık görünmesine yardımcı olur.

 • Yalnızca 7 günde çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünün azalmasına yardımcı olur.*
 •  
 • Cildin yalnızca 7 günde daha parlak, daha yumuşak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olduğu klinik olarak test edilmiştir.**
 •  
 • Cildin nemini 8 saat süreyle iki katına çıkardığı klinik olarak gözlemlenmiştir.***
 •  
 • Cildinizin taze ve yumuşacık görünmesini istediğinizde ya da sadece hafif bir nemlendirme istediğinizde bu ürünü tercih edebilirsiniz.
 •  
 • Bütün cilt türlerinde istenilen etkileri göstermektedir.
 •  
 • İlave paraben içermez.
 •  
 • Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Özel olarak formüle edilmiş içeriğinde; B3 vitamini, C ve E vitaminleri ve Aloe Vera, ayçiçek çekirdegi yağı, Spilanthes Acmella çiçeği yağı, Avustralya Fındığı yağı ve susam çekirdeği yağı bulunmaktadır.

50 ml

* 0, 7 ve 42 günlük süreçlerle 30 denek üzerinde cilt sertliği Visioscan tarafından test edilmiştir.

** Denekler; 2, 4 ve 7 günlük süreçlerle uzmanlar tarafından gözlemlenerek test edilmiştir. Deneklerin %96’sının cildinin görünümünde 7 günde, pürüzsüzlük, yumuşaklık, ışıldama ve aydınlanma alanlarında gelişim gözlemlenmiştir. Deneklerin %93’ünün 7 günde cilt parlaklığında gelişim gözlemlenmiştir.

*** Kullanımdan 8 saat sonra deneklerin cildindeki nem oranı test edilmiştir. Deneklerin tamamının cildinin nem oranının ilk ölçülen değerlerinin iki katına çıktığı gözlemlenmiştir.

BENZER ÜRÜNLER

TESLİMAT
 
Siparişiniz 24-48 saat içerisinde kargoya verilir.Teslimat süresi adresinize ve kargo şirketlerinin yoğunluğuna göre 3-5 iş günüdür.
 

Hatırlatma 1: Ölçülerde 1-2 cm uzun yada kısa değişiklik olabilir.

Hatırlatma 2: Renk tonları ekranda göründüğünden açık yada koyu farklılıklar olabilir.
(Ekran kontrast ayarlarına göre renkler farklı görünebilmektedir.)

Altinelipek.com TOPTAN alışveriş sitesi olup, TOPTAN alışverişlerde stok hassasiyeti sebebi ile iade ve değişim yapılamamaktadır.

Ürünlerinizde hata/özür olması durumunda 7 gün içerisinde destek talebi açıp ürünün değişimini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer aynı ürün kalmamış ise sizin seçtiğiniz aynı fiyatta farklı bir ürünle değişim yapılır.

Yurtdışı teslimat bilgileri için müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

WhatsApp'tan mesaj gönder.
Yükleniyor...