headerinfo

İADE

  

 

Altinelipek.com internet sitesinden yapmış olduğunuz alışverişleri isterseniz kargo ile bize iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

 

Sitemize üye olmanız durumunda internet sitemizde "hesabım" bölümünün altında "iade taleplerim" kısmından "yeni talep oluştur" diyerek iade işlemini yapabilirsiniz. Eğer üye olmadan ürün satın aldıysanız  info@altinelipek.com adresinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

  

Kargo iadesini bizden aldığınız kod ile yine bizden aldığınız iade adresine yapabilirsiniz.

 

Almış olduğunuz ürününü teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekilde iade edebilirsiniz.

 

385 sayılı Vergi Kanunu'na göre iade işlemlerinin yapılabilmesi için mal ile birlikte teslim edilen 2 adet faturanın bir nüshasını ürün ile birlikte göndermelisiniz.

 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

 

Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturup, ürünü teslim almayınız.

 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


 

Altinelipek.com İnternet sitemizde sadece toptan satış yapılmakta olup stok hassasiyeti nedeni ile toptan satışlarda iade ve değişim yapılmamaktadır.

 

Hatalı ürünlerde değişim için İade/değişim talebi açabilir 0850 840 27 50 nolu telefonumuzdan ve whatsapp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

Ürün Bedelinin Hesabınıza Yatırılması:

 

Siparişinizle ilgili "İptal Edildi" uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir.

 

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

 

Kredi kartına ürün iade bedeli online olarak aynı gün içerisinde yapılmaktadır. (İadenin hesabınıza yansıması bankalar arası farklılıklar gösterebilir.) 

GARANTİ

 

altinelipek.com'dan almış olduğunuz ürün ile ilgili bir sorun yaşamanız halinde (ürünün bozuk / kullanılamaz vs olması halinde) 7 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.

 

Satışını yaptığımız tüm ürünler imalatçı veya ithalatçı firmaların garantisi altındadır ve her markanın kendi garanti koşulları geçerlidir.İade Kargo Ücreti:

 

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde tüm kargo ücretleri "Müşteri" tarafından ödenecektir. (Müşteri ürünü istediği kargo firması ile gönderebilir.)

 

İade; ürün müşteriye ulaştırılırken ödenen kargo ücreti düşülerek yapılır. (Sadece ürün bedeli olan toplam tutar iade edilir.)

 

Ücretsiz kargo gönderilerinde kargo ücreti ürün bedelinden düşürülerek geri iade yapılır.

 

Ürünün kusurlu olduğu tüm durumlarda tüm kargo ücretleri "altinelipek.com" tarafından ödenecektir. (Müşteri ürünü anlaşmalı kargo firması "PTT KARGO" ile göndermelidir.)

 

 

Değişim Kargo Ücreti:

 

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde değişim talep edilen ürünlerde kargo ücreti "Müşteri" tarafından ödenecektir. (Müşteri ürünü istediği kargo firması ile gönderebilir.)

 

 

Ürünün kusurlu olduğu tüm durumlarda tüm kargo ücretleri "altinelipek.com" tarafından ödenecektir. (Müşteri ürünü anlaşmalı kargo firması "PTT KARGO" ile göndermelidir.)

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR